У Китаї розпочато розробку суперкомп’ютера, заснованого на явищі надпровідності, який буде в 1000 разів ефективніший звичайних систем
3 Вересня , 2018
У NASA випробували механізми іонного двигуна наступного покоління
3 Вересня , 2018

Бетонні бараки, побудовані роботами

Специфіка підрозділів морської піхоти полягає в тому, що вони пересуваються і постійно міняють дислокацію. В результаті їм доводиться будувати багато тимчасового житла, а наприклад, на побудову повноцінної дерев’яної казарми йде п’ять днів і праця десяти піхотинців, що не надто ефективно.

У 2016 році командувач морської піхоти Роберт Неллер сказав, що роботи повинні робити для корпусу всю «нудну, небезпечну і брудну» роботу. В результаті військові звернулися до Військового науково-дослідного центру при армії США і через два роки отримали найбільший у світі 3D-принтер, що працює з бетоном. Піхотинці надрукували будівлю площею 47 квадратних метрів за 40 годин, використовуючи комп’ютер десятирічної давності, дизайнерські файли і принтер. Військовим знадобилося лише підготувати бетон і завантажити його в машину, втім, піхотинці вважають, що і це можна доручити роботам. Якщо весь процес автоматизований, тоді на нього піде лише 24 години.

Крім того, що це економить сили і час солдатів, подібні споруди куди міцніші звичайних польових наметів. Вони водонепроникні і не настільки швидко розваляться з часом.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: