Морська піхота США хоче отримати переносного дрона-камікадзе
9 Травня , 2018
SpaceX готується до запуску оновленої Falcon 9
10 Травня , 2018

Безповітряні шини для велосипедів роздрукують на 3D-принтері

Можливо, в недалекому майбутньому велосипедисти будуть їздити на безкамерних шинах зі значно збільшеним ресурсом довговічності. Компанія BigRep днями провела презентацію нового продукту, надрукованого на широкоформатному 3d-принтері – велосипедних шин з термопластичного еластомеру PRO FLEX Filament. Дизайнер нових шин Марко Маттіа Крістофорі виступив першим тестувальником інноваційних покришок на поіздці по Берліну, і охарактеризував поїздку як «дуже комфортну».

Шини з PRO FLEX Filament були надруковані на промисловому 3D-принтері BigRep One. Матеріал має високу стійкість до високих і низьких температур, а виготовлені з нього покришки, за словами виробника, мають прекрасні амортизаційні та динамічні характеристики.

Крім шин для велосипедів з термопластичного еластомеру PRO FLEX Filament можна виготовляти колеса для скейтборду і навіть підошву спортивного взуття. Фахівці BigRep звертають особливу увагу на незвичайні можливості матеріалу у виробництві «безкамерок»: замовник може обрати малюнок протектора і профіль шини в залежності від специфічних умов експлуатації велосипеда, чи то шосейна їзда або фрірайд або якісь особливі погодні умови.

безвоздушная велосипедная покрышка

На жаль, серійне виробництво таких шин найближчим часом не планується: BigRep кажуть, що поки це демонстраційний зразок дизайну, який дає уявлення про унікальні можливості друку на промисловому широкоформатному 3D-принтері BigRep One.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: