Китайське “штучне сонце” розігріло плазму до 100 мільйонів градусів Цельсію
15 Листопада , 2018
Intel представила Neural Compute Stick 2 – штучний інтелект на флешці
16 Листопада , 2018

Біля гори Карачун встановлять найпотужнішу в Україні вітротурбіну на 5 МВт

На початку 2019 року в районі гори Карачун розпочнуться роботи з монтажу вітротурбіни потужністю 5 МВт, на якій будуть розташовані 3 оглядові майданчика.

«Робота над проектом тривала впродовж року, – розповів журналісту «Бізнес-Схід »під час презентації проекту на Форумі творчих ініціатив головний конструктор ТОВ« Фурлендер Віндтехнолоджі» Артем Філіппських. – У нас є подібні турбіни, але їх потужність не більше 3 МВт. Наш проект – це не просто установка, яка буде виробляти електроенергію. Вітряк зконструйований з можливістю піднятись на нього і побачити місто (Слов’янськ) з висоти пташиного польоту ».

Турбіна передбачає розміщення трьох оглядових майданчиків висотою від 10,7 до 125 метрів. Піднятися на них по сходах зможе кожен бажаючий.

«Збирання конструкцій буде відбуватись в заводських цехах підприємства. Роботи з монтажу вітротурбін розпочнуться вже в кінці січня 2019 року. Тоді ж з’явиться і перший оглядовий майданчик», – зазначив Артем Філіппських.

«Фурлендер Віндтехнолоджі» – єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок, який займається будівництвом вітропарків. За короткий проміжок часу з 2010 року до сьогодні компанія побудувала та ввела в експлуатацію 7 вітропарків в Україні та один вітропарк в Республіці Казахстан.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: