Китайські вчені створили штучну деревину, яка не горить у вогні
16 Серпня , 2018
Українські перемоги на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту
17 Серпня , 2018

До 2022 року Індія планує самостійно відправити людину в космос

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді у зверненні до народу заявив, що країна збирається відправити людину в космос власними силами до 2022 року. Про це йдеться в повідомленні місцевих ЗМІ. У Індійської організації космічних досліджень (ІSRO) зазначили, що місія стане не тільки їх проектом, але і справою всієї країни.

Перед відправкою людини в космос Індійське космічне агентство збирається здійснити два випробувальних безпілотних запуски. Після цього ІSRO збирається відправити на низьку навколоземну орбіту екіпаж з трьох чоловік. Згідно з попередніми прогнозами місія займе 5-7 днів. Для запуску планується використання важкої ракети-носія Geosynchronous Satellite Launch Vehicle Mark III (GSLV Mk III).

«Індія завжди була прогресивною в галузі космічної науки. Я щасливий оголосити, що до 2022 року, коли виповниться 75 років з моменту набуття Індією незалежності, ми плануємо запустити пілотовану космічну місію. Ми відправимо індійця в космос у 2022 році або навіть раніше. Син або дочка Індії відправляться в космос з триколором у руках», — цитують ЗМІ слова прем’єр-міністра країни, який звернувся до співгромадян з нагоди святкування Дня незалежності.

Моді високо оцінив роботу індійських вчених і інженерів, що працюють над новими технологіями для освоєння космосу.

«Наші вчені змушують нас пишатися. Вони вже запустили в космос більше 100 супутників… і успішно реалізували марсіанську місію», — нагадав прем’єр.

Сайт індійського новинного агентства NDTV повідомляє, що в 2014 році Індійське космічне агентство провело успішні випробування прототипу пілотованого модуля CARE (Crew Module Atmospheric Re-entry Experiment). Запуск здійснювався за допомогою ракети-носія GSLV Mk III. У липні цього року ІSRO провела успішні випробування системи аварійного переривання запуску, що дозволяє врятувати екіпаж у разі НС на старті. Новинне агентство також додає, що на сьогоднішній день ІSRO займається розробками нового космічного обладнання, а також скафандрів і харчування для своїх астронавтів.

На даний момент однією з найбільш пріоритетних космічних місій для Індії вважається проект «Чандраян-2» — відправка автоматичної міжпланетної станції до Місяця. Місія стане продовженням індійської програми з освоєння Місяця, що почалася з запуску космічного апарату «Чандраян-1» в 2008 році. В рамках місії «Чандраян-2» планується вивчати місяць з орбіти. Крім того, в ході місії планується висадка невеликого місяцеходу, збір і аналіз місячних зразків ґрунту. Згідно останньої інформації, місію «Чандраян-2» перенесено на 2019 рік.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: