Перший реактивний літак Mitsubishi почне польоти в 2020 році
3 Серпня , 2018
В Україні почали використовувати дрони на сонячних батареях
5 Серпня , 2018

Хіросі Ісігуро представив своє нове творіння — андроїда Ібукі

Хіросі Ісігуро, робототехнік, відомий розробкою людиноподібних роботів, показав своє нове творіння — людиноподібного робота Ібукі, здатного пересуватися на чотирьох колесах. Ісігуро відомий своїми розробками у сфері андроїдів і «зловісної долини». В першу чергу, він хоче, щоб роботи були серед людей, і остання розробка продовжує це його бачення.

Зріст андроїда складає 120 сантиметрів, вага — 37 кілограмів. Він був змодельований за подобою 10-річної дитини, тому і виглядає менш страшно, ніж інші роботи. Каркас робота виготовлений з таких матеріалів, як вуглець і пластик, а обличчя і руки покриті шкірою з латексу. Рухаючись вперед на чотирьох колесах, зі спеціальним суглобом на талії, андроїд імітує природні рухи людського тіла з легким погойдуванням. Його тіло містить в загальній складності 47 двигунів, що дозволяють йому посміхатися, утримувати речі руками з п’ятьма пальцями, розмахувати руками.

У планах інженерів — додати більше функцій для природного спілкування, включаючи впізнавання, підтримання діалогу, вираження емоцій і дві ноги. Одного разу Ібукі зможе прогулюватися разом з людьми і ділитися враженнями.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: