Вперше в Україні пройде міжнародний конкурс для інноваторів PowerUp! 2018
28 Березня , 2018
Військові США показали своє бачення «війни майбутнього»
29 Березня , 2018

Lockheed Martin представила літаючий дрон-заправник MQ-25 «Stingray»

Компанія Lockheed Martin представила концептуальний дослідний зразок безпілотного літального заправника «Stingray» MQ-25. Конкуренцію йому складуть аналогічні проекти компаній Boeing і General Atomics, які оскаржують між собою право на укладання контракту з ВМС США. Переможець стане відомий влітку поточного року.

MQ-25 – це безпілотний заправник, здатний злітати з палуби авіаносця за допомогою катапульти, і нести до 6,35 тонн авіапалива на відстань до 800 км, що значно розширить бойовий радіус винищувачів типу F/A18E/F і F-35C Joint Strike Fighter. Насриклад, палубний винищувач-бомбардувальник Super Hornet з радіусом дії 725 км після дозаправки зможе збільшити його до 1125 км

Аеродинамічна двухкільова схема MQ-25 — «літаюче крило» — нагадує стратегічний бомбардувальник В-2. Безпілотник компактний і обладнаний складаними крилами, що необхідно для всіх літаків палубної авіації.

Хоча концепція MQ-25 не передбачає використання стелс-технологій, низький профіль безпілотника свідчить про те, що деяким захистом від виявлення під час польоту він все ж буде володіти.

У носовій частині будуть встановлені камери і датчики, за допомогою яких віддалений оператор зможе дистанційно керувати танкером-безпілотником. Можливо, що надалі на MQ-25 встановлять деякі автономні системи — зокрема, для запобігання зіткнень в повітрі і самостійного повернення на місце базування.

Дрон-танкерДжерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

1 Коментарій

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: