NASA показало проекти житла марсіанських будинків
3 Серпня , 2018
Хіросі Ісігуро представив своє нове творіння — андроїда Ібукі
5 Серпня , 2018

Перший реактивний літак Mitsubishi почне польоти в 2020 році

MRJ (Mitsubishi Regional Jet) стане першим реактивним пасажирським літаком, виробленим в Японії. Його виробництво почнеться в найближчому майбутньому. Польоти повинні розпочатись в 2020 році. Компанія Mitsubishi Aircraft Corporation довго йшла до цього, і все-таки прийшла.

В якості проекту MRJ з’явився ще в 2007 році. Літаки повинні були почати польоти в 2012 році, але компанія зіткнулася з труднощами в розробці. Перший політ відбувся тільки в 2015 році, а прототип вдалося представити лише недавно. Здається, що зараз справи у проекта йдуть в гору.

Алекс Белламі, головний розробник MRJ розповів Business Insider, що всі основні проблеми виявляються протягом першої 1000 годин тестових польотів. На сьогодні MRJ пройшов вже 2000 годин. Тепер компанія зосереджена на випуску MRJ-90 з 88 посадочними місцями до 2020 року. Трохи пізніше вийде модель MRJ-70 з 76 посадочними місцями.

MRJ складе конкуренцію Bombardier CRJ і Embraer E-Jet. Літак стане першим для Mitsubishi Aircraft Corporation, але це не означає, що компанію можна назвати новачком в індустрії. Довгий час вона була постачальником компонентів для Boeing 787 Dreamliner.

Завдяки Business Insider ми можемо поглянути на прототип MRJ, який був показаний разом з новими Gulfstream.

Реактивні двигуни літака виготовлені компанією Pratt & Whitney. Вони повинні зробити MRJ на 20 відсотків більш ефективним з точки зору споживання палива, ніж інші пасажирські реактивні літаки.

MRJ може пролетіти 3700 кілометрів. Салон в прототипі виглядає дуже брутально, але ви можете подивитися, як він має виглядати в майбутньому.

У 2020 році MRJ повинен взяти на борт пасажирів. Він стане першим виготовленим в Японії реактивним пасажирським літаком.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: