Надчутливі волокна можуть стати нервами роботів
28 Травня , 2018
Незвичайний літак з прямоточним двигуном: Leduc 0.10
28 Травня , 2018

Південна Корея замінить солдатів на роботів

Будь-яка армія світу, якою б професійною вона не була, володіє одним істотним недоліком: солдати мають здатність старіти, втрачати навички і навіть вмирати, що, само собою, знижує боєздатність. Майже всіх цих недоліків позбавлені роботи (ну, крім хіба що повного знищення), тому питання «призову» роботів на службу було лише питанням часу. І зовсім скоро замінювати людей на роботів стане Південна Корея.

Цю заяву нещодавно зробив міністр оборони країни Сон Йен Му. Згідно із заявою, з 2024 року на службу в південнокорейську армію надійдуть перші «змішані» підрозділи, які будуть складатися як з роботів, так і з людей. З часом при успіху початкових цілей кількість роботів буде тільки рости. Подібний хід пов’язаний не лише з бажанням бути на вістрі прогресу, а більше з різким скороченням населення країни, демографічною ямою, а відповідно, і зі зниженням кількості солдат. На першому етапі, за припущенням експертів, розвідувальні роботи замінять близько 600 солдатів, а застосування автономних бойових машин збільшить цей показник до 2500-3000.

Варто зауважити, що Південна Корея не є першою країною, яка впроваджує роботизовану техніку в свої ряди. США в розвідувальних цілях вже давно практично не користується «людською працею», використовуючи безпілотні літальні апарати. Також ВПС США взяли на озброєння систему, що дозволяє безпілотникам знищувати ворожі дрони, а Великобританія навіть починає впроваджувати у військову сферу штучний інтелект.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: