Renault, BMW і Hyundai створять мережу швидких зарядок для електрокарів в Україні
1 Травня , 2018
Ракета New Shepard компанії Blue Origin злетіла на рекордну для неї висоту під час восьмого випробувального польоту
1 Травня , 2018

Повнорозмірні 3D-голограми з’являться вже в найближчому майбутньому

В Королівському університеті Онтаріо показали проміжні результати роботи по створенню системи відеоконференцій майбутнього TeleHuman 2. В її основі лежить технологія створення тривимірних голограм співрозмовників – в повний зріст і в реальному часі. Розробники кажуть, що для використання їх дітища не потрібна віртуальна або доповнена реальність.

TeleHuman 2 використовує комплект з відеокамер, здатних фіксувати не лише яскравість окремих світлових потоків, але і їх напрям. За рахунок цього створюється ефект глибини, який потім можна відтворити за допомогою набору «інтелектуальних проекторів» на спеціальному екрані-циліндрі. Так виходить тривимірна, а не плоска картинка, яку однаково добре видно з різних ракурсів.

TeleHuman 2

На поточному рівні деталізація зображення і кут огляду залишають бажати кращого, хоча сама система комунікації працює непогано. Співрозмовники можуть рухатися, спілкуватися, передавати невербальні сигнали, використовувати мову тіла і т. д. Все те, для чого і задумувалась дана технологія – тривимірні голограми потрібні для створення ефекту присутності людини там, де її немає фізично, але є необхідність у її безпосередній участі.

TeleHuman 2

Сфера застосування новинки: майже все, що стосується роботи з людьми. Голографічний бос може з’явитися на нараді в іншій частині світу і відчитати підлеглих, артист виступити з віртуальними концертами в десятці будинків для людей похилого віку одночасно, собака побачить улюблену господиню і заспокоїться, перестане гризти диван з нудьги. Технологія розробляється з 2012-го і для її доведення потрібно буде ще кілька років, але це – наше реальне майбутнє.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: