В Україні почали використовувати дрони на сонячних батареях
5 Серпня , 2018
Новий наноматеріал дозволив створити майже невидимі динамік і мікрофон
7 Серпня , 2018

Rocket Lab запустить дві місії менше ніж за два місяці

Приватна аерокосмічна компанія Rocket Lab знову перенесла терміни першої повністю комерційної місії — тепер її запуск очікується в листопаді поточного року. Однак компанія також оголосила, що запустить ще одну місію — практично відразу після першої, в грудні.

У травні стало відомо, що Rocket Lab, планувала свою першу повністю комерційну місію під назвою it’s Business Time в кінці квітня — початку травня, перенесла запуск на кінець червня — початок липня. Однак не змогла вкластися в ці терміни — через технічної проблеми, і тепер, як передає Engadget, оголосила, що планує перший комерційний запуск ракети-носія «Електрон» у листопаді. Та відразу після цієї місії, в грудні поточного року, збирається запустити ще одну місію, для NASA під назвою ELaNA-XIX (19th Educational Launch of Nanosatellites): ракета виведе на орбіту 10 супутників CubeSat, які будуть займатися різними дослідженнями.

Обидві місії — it’s Business Time і ELaNA-XIX — будуть запущені з космодрому компанії в Новій Зеландії. В рамках it’s Business Time, як повідомлялося в травні, «Електрон» планує запустити два супутника Lemur-2, розроблених Spire Global, апарат виробництва Tyvak Nano-Satellite Systems, а також дослідницький супутник, розроблений студентами, і ще один тестовий супутник з плоским відбиваючим вітрилом.

Rocket Lab, заснована в 2006 році новозеландцем Пітером Беком, здійснила перший успішний тестовий запуск ракети-носія «Електрон» в січні 2018 року — тоді ракета вперше досягла орбіти.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: