В ДКАУ обговорили підготовку астронавтів та створення приватних модулів на орбітальній станції і участь України в цих проектах
2 Березня , 2018
Перший супутник зі змінною конфігурацією запустять в 2019 році
3 Березня , 2018

ШІ-система AiFi автоматизує будь-який магазин

Розробники з американського стартапу вирішили скласти конкуренцію Amazon, випустивши власну систему штучного інтелекту, здатну автоматизувати будь-який магазин.

Раніше «розумний» магазин з повністю автоматизованим сервісом в США представила компанія Amazon, але скоро скласти конкуренцію гігантові інтернет-торгівлі зможе будь-який бізнесмен, що володіє торговельними площами.

Рішення, розроблене фахівцями AiFi, припускає не тільки відсутність продавців, але і кас. Покупцю достатньо зайти всередину магазину, вибрати потрібний товар і йти далі у своїх справах. Списання грошей за покупку відбувається автоматично — ШІ-алгоритм зробить все самостійно. У AiFi пояснюють, що їх рішення дозволяє легко автоматизувати будь-який вже працюючий магазин або супермаркет, тоді як Amazon доводиться повністю модернізувати торгову точку.

Крім того, що ШІ від AiFi здатний самостійно відпускати товар і розраховувати покупців, він вміє збирати дані про те, як себе ведуть відвідувачі. Збираючи статистику і аналізуючи отриману інформацію, програма згодом навчається краще керувати магазином і обслуговувати клієнтів. Зібраний масив даних обробляється, а потім передається власникам, які теж можуть взяти інформацію до відома.

Глава стартапу AiFi зазначив, що випробування системи почнуться в кінці 2018 року — перший магазин відкриється ближче до Різдва та Нового року. Після того, як AiFi протестує свою розробку, компанія планує відкрити цілу мережу подібних «розумних» супермаркетів.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: