Створено перший у світі аерозоль з наноботами
25 Липня , 2018
Вуглекислий газ використали як реагент для промисловості
28 Липня , 2018

Sony випустила проривний мобільний сенсор з роздільною здатністю 48 мегапікселів

Sony представила новий сенсор IMX586 з 48-мегапіксельною роздільною здатністю, найвищою на поточний момент серед мобільних камер, який, як очікується, незабаром з’явиться на смартфонах.

Завдяки настільки високій роздільній здатності, розмір пікселя зменшиться до 0,8 мікрон, що зазвичай веде до зниження світлочутливості. Однак за допомогою інтелектуальної технології Quad Bayer, завдяки об’єднанню сусідніх точок, вдалося отримати ефективний розмір пікселя 1,6 мікрон.

Як відомо, чим більший розмір пікселя, тим краще світлосприйняття при слабкій освітленості. Для порівняння, один з кращих камерофонів – Google Pixel 2 має камеру з розміром пікселя 1,4 мікрон. У реальності це означає, що Sony вдалося створити сенсор, що поєднує в собі неймовірну деталізацію з прекрасною світлочутливістю і низькими шумами. Правда, щоб переконатися в цьому, доведеться набратися терпіння в очікуванні появи новинки на ринку.

Компактний CMOS-сенсор має діагональ 8 мм, що дозволить розмістити його навіть у найменшх смартфонах. Також камера зможе проводити фото – і відеозйомку у форматі 4К зі швидкістю 90 кадрів на секунду. Очікується, що смартфони з IMX586 з’являться у продажу вже в наступному році.

Сенсор IMX586

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: