Mozilla готує новий браузер Scout з повністю голосовим керуванням
17 Червня , 2018
Пластиковий шолом армії США нового покоління буде важити менше 1,5 кг
17 Червня , 2018

Tesla Model X проїхалась в тунелі The Boring Company (відео)

The Boring Company Ілона Маска, що займається будівництвом тунелів для майбутніх транспортних систем, опублікувала ролик, на якому показана тестова поїздка електрокросовера Tesla Model X в одному з таких тунелів.

Як відомо, The Boring Company планує створити транспортну систему, що складається з підземних тунелів, по яких будуть пересуватися спеціальні шатли з високою швидкістю. Компанія Ілона Маска вже будує кілька тунелів — зокрема, тунель під Лос-Анджелесом, який, як заявив підприємець минулого місяця, вже майже готовий. Крім того, нещодавно стало відомо, що The Boring Company отримала дозвіл на будівництво тунелів в Чикаго — для сполучення центру міста з міжнародним аеропортом О’хара.

Тепер же компанія Маска опублікувала невеликий ролик, що демонструє поїздку електричного кросовера Tesla Model X в одному з таких тунелів (в якому конкретно, не повідомляється). Взагалі, концепція The Boring Company нещодавно була дещо змінена — компанія вирішила більше сфокусуватися на громадському транспорті (тобто, перевезення пішоходів і велосипедистів за допомогою спеціальних шатлів), проте, судячи з відео, вона не відмовляється і від попереднього задуму — транспортування автомобілів за допомогою системи тунелів.

Згідно із задумом The Boring Company, шатли (а можливо, і особисті автомобілі) можуть опускати в тунелі за допомогою спеціальних ліфтів і поміщатися на електричні візки, які, як заплановано, зможуть розвивати швидкість до 240 кілометрів на годину. Потрібно сказати, що — як видно на ролику — Model X не був встановлений на візку і, схоже, рухався самостійно (колеса електромобіля крутилися).

Ілон Маск, як вже зазначалося, повідомив в травні, що будівництво тунелю під Лос-Анджелесом вже майже завершено і The Boring Company розраховує здійснювати перші поїздки вже через кілька місяців.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: