Імплантат Eyemate проконтролює внутрішньоочний тиск при глаукомі
8 Серпня , 2018
Одноразові дешеві роботи з попкорну, нове бачення робототехніки
8 Серпня , 2018

Угорська компанія Narke завершує розробку електричного аквабайку

Представники угорської компанії Narke повідомили, що розробка першого у світі серійного електричного аквабайку Electrojet вийшла на фінішну пряму.

Говорити про якісь проривні ідеї по відношенню до Electrojet не доводиться: від свого бензинового побратима» він відрізняється лише наявністю електродвигуна в поєднанні з оригінальним дизайном. Потужність двигуна, що працює від літій-іонного акумулятора, становить 45 кВт. Зарядки, за твердженням розробників, має вистачити на півтори години «нормальної» їзди. Підзарядка займає близько двох годин (від 0 до 80%). Не виключається варіант з додатковою замінною батареєю.

Narke Electrojet

Корпус аквабайка виготовлений з міцного і легкого вуглецевого композитного волокна. Electrojet здатний взяти на борт двох і навіть трьох пасажирів. Панель керування представлена привабливим цифровим дисплеєм, що чимось нагадує вбудований в смартфон бездротовий додаток для навігації, погоди і низки інших функцій гаджета.

Narke Electrojet

В даний час прототип Electrojet здійснює демонстраційні заїзди на озері Балатон в півгодини їзди від Будапешта. Як стверджують експерти, основною проблемою електричного аквабайка може стати досить висока ціна, доступна покупцеві із середнім достатком.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: