Solliance і ECN створили тандемні сонячні панелі з ефективністю 26,3%
27 Березня , 2018
Lockheed Martin представила літаючий дрон-заправник MQ-25 «Stingray»
28 Березня , 2018

Вперше в Україні пройде міжнародний конкурс для інноваторів PowerUp! 2018

Команди, які вже мають прототип, зможуть поборотися за призи до € 20 000 і запрошення в акселераційну програму з інвестиціями в € 150 000.

Україна приєдналася до проведення PowerUp! 2018 – змагання для стартапів клінтек-напрямку, які проходять в 24 країнах. Конкурс вже вчетверте організовує провідний європейський Клінтек акселератор EIT InnoEnergy, за запуск українського етапу відповідає команда мережі енергетичних інновацій Greencubator.

Хто може подати заявку?

Greencubator шукає команди, які вже мають прототип рішення у сфері енергетики, мобільності, Клінтек, кібербезпеки або «розумних» міст. Прийом заявок на національний етап триває до 15 квітня.

Це бізнес-орієнтований конкурс, тому вітаються команди, чиї ідеї здатні змінити світ і конкурувати на ринку. В минулому році перше місце в гранд-фіналі посів угорський стартап HeatVentors, який представив інноваційний метод зберігання термальної енергії, який вимагає на 90% менше простору і дозволяє економити від 20 до 40% ресурсів.

Навіщо подавати заявку?

На національному етапі успішних заявників чекає два дні інтенсивних занять з найкращими наставниками в галузі. Їм буде надана допомога в реалізації ідеї й одержання знань для її правильного комерційного запуску.

Greencubator також обере найкращі команди, які вирушать на гранд фінал в Прагу і змагатимуться з командами інших країн за грошові призи в розмірі € 20 000, € 10 000 або € 5000. Крім того, всі учасники міжнародного фіналу мають шанс потрапити на акселераційну програму InnoEnergy Highway з інвестиціями в € 150 000. А ще участь у PowerUp! 2018 – це можливість для стартапу «влитися» в міжнародне співтовариство, яке працює з Клінтек ринком і привернути увагу ЗМІ.

«InnoEnergy є провідним Клінтек акселератором, успіх якого – це результат того, що разом з грошима ми інвестуємо наші знання та контакти. Ми керуємо найбільшою в світі екосистемою інновацій, в яку входить понад 320 учасників. Серед них провідні енергетичні компанії в Європі, академічні та дослідні центри, міста і регіони. До переліку наших акціонерів входять такі компанії, як Schneider Electric, EDF, AGH, RAFAKO або Tauron», – пояснює переваги конкурсу Якуб Міллер (Jakub Miler), генеральний директор InnoEnergy Central Europe.

InnoEnergy – одна з організацій Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), яка просуває інновації, підприємництво та освітні ініціативи у сфері стійкої енергетики. Нещодавно InnoEnergy інвестувало € 200 000 в український стартап Ecoisme.

Greencubator з 2009 року розвиває екосистему сталого підприємництва, кліматичних інновацій та зеленої економіки в Україні. У 2017 році засновники організації отримали The Bright Award 2017 від Стенфордського університету за вагомий внесок у збереження навколишнього середовища та сталий розвиток. Серед програм підтримки зеленого підприємництва, які веде Greencubator, – Climate Innovation Vouchers від ЄС і ЄБРР і ClimateLaunchpad від Climate-KIC. Також організація створила інноваційний захід TeslaCamp.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: