Нові супермагнієві сплави міцніші алюмінію і дешевші вуглецевого волокна
17 Вересня , 2018
Nimble: робот, який літає як справжня комаха
17 Вересня , 2018

Ви вже бачили електричний BMW iNext, який має продаватись в 2021 році?

BMW каже, що до iNext потрібно ставитися, як до проекту “Project i 2.0” — це брендовий лінійка, в яку увійшли  i3 та  i8. Але обидва цих електромобіля стали швидше нішевими, ніж масовими; для масової привабливості потрібен кросовер. Власне, його і представила BMW: сміливий дизайн, втілення візіонерських ідей про майбутнє, футуристичний інтерфейс, коротше, чого ще чекати від 2021 року.

Якщо ви подивитеся на інтер’єр і подумаєте про бутік-готелі, так і є: саме такого представлення прагнула команда дизайнерів BMW. Два дисплея гордо красуються, як дорогі телевізори з плоским екраном. Центральна консоль являє собою суміш дерева і бірюзового жакардового покриття, яке також використовується для оббивки заднього сидіння.

Зараз концепт Vision iNext краще всього виглядає в профіль, з контуром, що нагадує новий Volvo XC40. Деякі радикальні елементи зовнішнього дизайну можуть змінитися до 2021 року. Камери замість дзеркал — хороша ідея, оскільки вона також знижує шум вітру, що вкрай важливо для тихих електромобілів — але вони потребуватимуть внесення змін до законодавства.

Vision iNext поки залишається концептуальним автомобілем, але можна гарантувати, що разом з рухом ринку автомобілів в бік чистої електрики і нових форм багато елементів залишиться в ньому і під час виходу авто в 2021 році.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: