Вчені з’ясували, що активність мозку і його “обчислювальна потужність” можуть бути в 100 разів вище, ніж було прийнято вважати раніше
24 Березня , 2017
Американські госпіталі почнуть друкувати протези на 3D-принтерах
25 Березня , 2017

За 3 роки потужність сонячної енергетики Індії потроїлась і перевалила за 10 ГВт

За останні три роки потенціал сонячної енергетики в Індії виріс з 3 000 МВт до 10 000 МВт загальної встановленої потужності. І це лише початок втілення «сонячних» амбіцій країни, метою яких, є показник відновлюваної енергії у 100 ГВт до 2022 році.

Індійський уряд просувається до реалізації своїх планів з більш ніж 14 гігаватами, які реалізовані існуючими проектами та ще 6 гігаватами, які буде запущено найближчим часом. В цілому, Індія розраховує додати за 2017 рік 8,8 ГВт нових сонячних потужностей.

У травні 2014 року сукупна фотоелектрична потужність Індії становила 2,6 ГВт. З тих пір темпи зростання не зменшували обертів і останній сонячний проект потужністю 45 МВт в Jodhpur (штат Раджастхан) реалізований компанією NTPC Ltd, дозволив перевалити сумарним показником за 10 ГВт.

Аналітики очікують, що з таким інтенсивним зростанням Індія відтіснить Японію і стане в 2017 році третім, за величиною у світі, ринком сонячної енергії, впритул наблизившись до Китаю і США, які поки що залишаються незмінними лідерами у цій галузі ВДЕ.

Тільки за минулі 12 місяців потужність сонячних електростанцій Індії зросла приблизно на 4 ГВт, а уряд і далі активно займається зміною і доопрацюванням політики, яка забезпечить продовження припливу інвестицій у сектор наземних СЕС. Такі стимули включають більш дешеві сертифікати відновлюваної енергії та більш привабливі програми по створенню сонячних парків.

Нагадаємо, в грудні 2016 року в штаті Тамілнад поруч з містом Камути була запущена сонячна електростанція з проектною потужністю 648 МВт. На той момент, новий «зелений» енергооб’єкт, площею близько 10 квадратних кілометрів, став найбільшою діючою СЕС.

Джерело: pv-magazine.com

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: