Підводний акумулятор енергії для ВДЕ розроблений німецькими вченими
21 Березня , 2017
У Китаї запустять трамваї на водневих паливних елементах (відео)
21 Березня , 2017

З’явилось нове відео передсерійної Tesla Model 3 на міських вулицях

Минулої п’ятниці в мережу потрапили знімки прототипу автомобіля Tesla Model 3, зроблені в районі випробувального полігону потягу Hyperloop і навколо штаб-квартири компанії SpaceX в Хоторні. Тепер опубліковані більш чіткі кадри, зняті в тих же місцях.

Оригінали розміщені в записі в Інстаграм Unplugged Performance, яка співпрацює з компанією Tesla. Гараж компанії розташований поруч з гаражами SpaceX і дизайнерською студією Tesla. На каналі компанії в Youtube можна подивитись відео.

Відеозйомка з роздільною здатністю підтверджує, що і в березні 2016 року, і зараз в об’єктив потрапив один і той же електромобіль. Ніяких зовнішніх змін не видно. На відео прототипу не помітні і зміни в дизайні керма і центрального дисплея. Очевидно, це не та бета-версія прототипу, про початок створення якої нещодавно повідомляли в Tesla.

До початку виробництва автомобіля залишилось 4 місяці, і увага 400 000 замовників прикута до будь-яких новин, тому не виключено, що в ході дорожніх випробувань новий електромобіль камуфлюють. Зйомки могли б обнадіяти замовників, за рік після презентації моделі, бачили тільки два прототипи і одну пластикову модель.

Початок виробництва бета-прототипу всього за чотири місяці до початку масового виробництва, показує, що терміни дуже стислі. Перед запуском у виробництво Tesla Model Х компанія виготовила сотні прототипів. Ці чотири місяці будуть дійсно цікавими.

 

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: