Tesla до 2018 року запланувала випустити маленький кросовер Model Y
21 Березня , 2017
Бернаут в інфрачервоному спектрі
21 Березня , 2017

Роскосмос оголосив набір космонавтів, які полетять на Місяць на кораблі «Федерація»

14 березня, Роскосмос розпочав відбір кандидатів у загін космонавтів, пише ТАСС. Вони полетять на Місяць. У загін будуть відбирати громадян РФ не старше 35 років, претенденти повинні мати вищу освіту з інженерних, наукових чи льотних спеціальностей і мати досвід роботи. (Космонавтом?)

У повідомленні космічної корпорації говориться, що переможці конкурсу стануть першими пілотами нового корабля «Федерація», який поки знаходиться в стадії розробки, і першими з росіян вирушать на Місяць (пілотована місія, за останньою інформацією, планується на 2030-ті роки).

«На підході у нас створення нових орбітальних транспортних засобів — перспективного корабля «Федерація», нам потрібно починати готувати космонавтів до нього. Набір починається сьогодні, буде проводитись до кінця року. В кінці грудня будуть підведені підсумки. Кількість, яку необхідно набрати — шість-вісім чоловік», — повідомив в Москві на прес-конференції, присвяченій початку відбору кандидатів, перший заступник голови держкорпорації Олександр Іванов.

Як пояснили в прес-службі Роскосмосу, відібрані фахівці вперше полетять на новому космічному кораблі «Федерація» і стануть першим росіянами, які відправляться до Місяця.

«Мета — відібрати найкращих фахівців, які, володіючи навичками роботи з космічною та/або авіаційною технікою, стануть першими пілотами нового російського космічного корабля «Федерація», будуть працювати за програмою Міжнародної космічної станції (МКС), а також стануть першими росіянами, які полетять до Місяця».

Конкурсанти пройдуть кілька етапів: відбір з освіти та професійної придатності, комплекс медичних обстежень, оцінка психологічних якостей, тестування з фізичної підготовки.  «Пріоритетом при відборі користуються особи, які мають досвід роботи в авіаційній і ракетно-космічній промисловості Російської Федерації», — зазначили в прес-службі.

Також претенденти повинні мати здібності до вивчення космічної техніки, вміти працювати з комп’ютерною технікою, а також знати англійську мову. З повним переліком вимог можна ознайомитись на сайті Роскосмосу і Центру підготовки космонавтів.

У свою чергу, заступник начальника Центру підготовки космонавтів Юрій Маленченко повідомив, що на прийом документів відводиться всього чотири місяці, після чого почнеться робота з кандидатами.

У попередній раз набір в загін оголошували у 2012 році. Тоді був вперше проведений відкритий конкурс. Раніше в космонавти брали тільки військових льотчиків та інженерів ракетно-космічної галузі.

З нетерпінням чекаємо подробиць про «Федерацію». Буде він виглядати ось так?

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: