Перекладач Google на основі нейромереж вивчив російську мову
13 Березня , 2017
Новий супутник GOES-16 передав свої перші знімки Сонця
13 Березня , 2017

У США почалися випробування арктичного безпілотника ArcticShark

Літаюча «арктична акула».

Американська компанія Navmar Applied Sciences спільно з міністерством енергетики США приступила до льотних випробувань нового безпілотного літального апарату ArcticShark, який буде використовуватися для кліматичних досліджень в районі Арктики.

В США начались испытания арктического беспилотника ArcticShark

Як повідомляє UAV Expert News, польоти апарату проводяться на полігоні неподалік від Пендлтона в Орегоні.

Зміна клімату Землі призводить до поступового танення криги на полюсах планети. Цей процес поступово веде до підвищення рівня світового океану. Через танення льодів і освіти більш тонкої сезонної крижаної кірки вже збільшився період судноплавства.

Економічна експлуатація Арктики і Антарктики може пошкодити екологічній ситуації в цих районах і ще більше погіршити клімат планети.

Новий безпілотник ArcticShark розробляється спеціально для дослідження кліматичних змін в Арктиці. Апарат оснащений 12 різними приладами і датчиками, які дозволяють заміряти безліч параметрів, включаючи силу та напрямок вітру, температуру, вологість і радіаційний фон. Всі ці прилади оптимізовані для надійної роботи в умовах дуже низьких температур.

Максимальна злітна маса ArcticShark становить 283,5 кілограма при розмаху крила 6,7 метри. Безпілотник може підніматися на висоту до 4,6 тисячі метрів і розвивати швидкість до 121 кілометра в годину. За підсумками випробувань розробники мають намір отримати дозвіл Федерального управління цивільної авіації США на польоти апарату за межами прямої видимості оператора.

Як очікується, всі випробування і сертифікаційні процедури з ArcticShark будуть завершені до кінця поточного року. У 2018 році безпілотник перебазується в Університет Аляски в Фербанксі, який і буде використовувати апарат для кліматичних досліджень.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: