Rolls-Royce показав концепт літаючого таксі
19 Липня , 2018
Представлена система, яка регулює перехрестя без світлофорів
20 Липня , 2018

13000 співробітників eXp працюють на віртуальному острові

Компанія eXp Realty допомагає своїм клієнтам купувати і продавати нерухомість. При цьому, у самої компанії є тільки крихітний офіс в Беллінгемі. Він потрібен лише з тієї причини, що згідно з вимогами компанія повинна мати фізичний офіс. Справжня робота проходить на віртуальному острові. На ньому працюють всі 13200 співробітників eXp.

Справи у eXp Realty йдуть відмінно. За рік ціна акцій зросла майже в чотири рази. Ринкова капіталізація компанії становить понад 610 мільйонів доларів. Можливо, секрет успіху eXp в незвичайному підході до організації праці. Всі їх співробітники використовують програму для комп’ютера і смартфона, яка більше нагадує відеогру. Business Insider побувала у віртуальному кампусі eXp, що займає цілий острів.

Починається все зі створення віртуального персонажа, який буде нагадувати діючого співробітника. EXp кажуть, що багато їх співробітників змінюють віртуальний одяг кожен день. Після цього співробітник з’являється на віртуальному острові. Для того, щоб бачити його, необхідно використовувати комп’ютер. Додаток для смартфона дає тільки звук, і використовується для термінових переговорів.

На острові можна побачити величезні будови і велику кількість площ для переговорів. Пересування персонажа здійснюється за допомогою миші або клавіатури, в точності, як у комп’ютерній грі. Коли співробітники розмовляють, біля їх персонажів з’являється індикація для того, щоб було зрозуміло, хто саме говорить. Крім того, співробітники можуть демонструвати екран свого комп’ютера і проводити презентації.

Як вже було сказано вище, у віртуальному світі величезна кількість різних локацій, а в будівлях повно приміщень. Переміщатися між ними можна за допомогою меню. Це займає кілька секунд, і немає потреби витрачати час на піші переміщення по острову. Якщо все ж хочеться прогулятися, до послуг співробітників віртуальні катери, які дозволять покататися. У святкові дні у віртуальному небі можна спостерігати феєрверки.

Абсолютно всі в компанії задоволені своєю роботою на віртуальному острові. Він дає легкість комунікацій. Співробітники можуть працювати не залежно від погоди, заторів чи інших умов. Крім того, немає витрат на утримання офісу для 8000 співробітників. Нарешті, компанія може наймати талановитих працівників з усього світу без будь-яких обмежень. Більшу частину своїх працівників керівництво eXp ніколи не бачило в реальному житті.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: