Представлена чергова «батарея майбутнього»: перспективний вуглецевий ультраконденсатор
13 Червня , 2018
Компанія Land Rover розробляє безпілотні автомобілі, здатні рухатися по бездоріжжю і перетятій місцевості
13 Червня , 2018

19-річний криптомільйонер побудував “костюм Доктора Восьминога”

Ерік Фінман, що зробив статки на біткойнах ще до повноліття, побудував робочий екзоскелет, натхненний Доктором Восьминогом з коміксів і фільмів про Спайдермена

Коли Еріку Фінману було 12 років, бабуся подарувала йому тисячу доларів. Він не витратив її на приставку, Lego або солодощі, а придбав біткойни — сто біткойнів за 10 доларів. До цього кроку його підштовхнули антикапіталістичні висловлювання старшого брата. Хлопчик запустив онлайн-сервіс Botangle для однодумців і брав платежі в біткойнах. У коледж він, за давньою домовленістю з батьками, не пішов: вони домовилися, що якщо до повноліття він стане мільйонером, йому дозволять після школи зайнятися тим, чим захочеться. Зараз Фінману 19, його статок оцінюється в 3,3 мільйони доларів, і йому хочеться займатися самоосвітою і роботами.

Поки Фінман побудував екзоскелет з чотирма роборуками — майже як у Доктора Восьминога з всесвіту Marvel. Але не для себе, а для друга — десятирічного Ариста Міхана (у хлопчика немає особливих проблем зі здоров’ям, хоча сайт Digital Trends відзначає деякі проблеми з гіперактивністю»). Механ просто любить комікси, людину-павука, і вважає, що було б непогано мати чотири руки. Фінман з ним згоден.

Частина деталей екзоскелета була надрукована на 3D-принтері, частина придбана в звичайних магазинах. Чотири роботичних щупальця керуються мікроконтролерами, які контролюються кнопками на долонях користувача. В рух робокінцівки приводять вісім електродвигунів. Поки це лише концепт, костюм для «Комікона» і іграшка для маленького Ариста, але Фінман вважає, що у розробки великі перспективи: костюм «Доктора Восьминога», каже він, може стати в нагоді і робітникам, що добувають корисні копалини, і людям з обмеженою рухливістю.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: