Шотландський стартап представив найбільший ракетний двигун, виготовлений методом 3D-друку
9 Лютого , 2019
Мережа супутників Iridium NEXT дозволить стежити за всіма літаками у світі
10 Лютого , 2019

Армія США розробила 40мм гранату для боротьби з дронами

Як показав останній інцидент в аеропорту Гатвік, безпілотники стають серйозною загрозою безпеки літаків цивільної авіації. У зв’язку з цим, фахівці армії США приступили до створення боєприпасу до підствольного гранатомету для знищення невідомих безпілотників.

Експериментальну 40-мм гранату розробили в арсеналі Пікатінні в Нью-Джерсі. Її можна використовувати з переносними гранатометами М320 з дальністю стрільби в кілька сотень метрів, а також з більшими МК-19 з більшою дальністю.

Після пострілу по мірі наближення боєприпасу до безпілотника сервопривід розкриває носовий відсік, звідки назустріч цілі за допомогою пружини викидається обертаючись сітка площею 6-9 кв. метрів. Опинившись в сітці, безпілотник неминуче падає на землю.

Сервопривід запускається від сигналу з вбудованої плати керування, яка, в свою чергу, може дистанційно активуватися кимось на землі або за допомогою вбудованого давача, що реагує на наближення об’єкта.

За оцінками представників армії, перші випробування показали кращу ефективність боєприпасу порівняно з дронами-мисливцями, для керування якими необхідна спеціальна підготовка. Крім того, один солдат може нести на собі кілька десятків гранат для знищення безлічі дронів.

ГранатаДжерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: