Roam Ski — екзоскелет для лижників-початківців
1 Квітня , 2018
Вчені обіцяють прототип квантової батареї через три роки
2 Квітня , 2018

Армія США випробує нову систему доповненої реальності до 2019 року

Армія США збирається протестувати свою нову систему доповненої реальності HUD 3.0 (heads-up display) приблизно до 2019 року. За її допомогою солдати зможуть швидко визначати власне місцезнаходження, позиції свого підрозділу та район, де знаходиться супротивник, що допоможе їм у прийнятті правильного рішення.

Як повідомляє інтернет-видання Breaking Defense, армія США розробляє нашоломну систему для відображення оперативної інформації, яка буде знаходитись в полі зору солдатів. Концепція розширеної реальності для піхотинців запозичена з авіації, де у пілотів винищувачів інформація (швидкість, висота, режим радара, вибір зброї і т. д.) також відображається на склі шолома.

Командування армії хоче, щоб HUD 3.0 працював аналогічним чином. Система позбавить від необхідності користуватися звичайною картою і компасом. Прискорення процесу збору та обробки інформації дасть можливість солдатам більш оперативно приймати рішення.

Попередня версія – HUD 1.0 вже прийнята на озброєння. Вона включає в себе нічний приціл Goggles III і прицільну точку для штурмової гвинтівки М4 на моноклі, встановленому на шоломі. За його допомогою можна вести вогонь з укриття, не піддаючи себе небезпеці. Тепер Армія має намір пропустити HUD 2.0 і відразу перейти до більш просунутої версії технології.

Правда, ще залишаються проблеми. Одна з них – велика кількість інформації на дисплеї, частина якої, на думку фахівців, є зайвою. Інша проблема – зробити екран, здатний витримувати жорсткі польові умови.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

1 Коментарій

  1. Bogdan Salko сказав:

    обіцяли проектувати зображення безпосередньо в зіницю. Рано чи пізно, ця технологія витіснить дисплеї і лінзи.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: