Військовий «винищувач» безпілотників Pitbull готовий до застосування
3 Липня , 2018
Бактеріальні сонячні панелі: їм не страшні хмари
7 Липня , 2018

Baidu дійшла до масового виробництва безпілотних шатлів

Компанія Baidu, китайський конкурент Google, повідомила, що був виготовлений вже сотий автономний мікроавтобус Apolong, передає New Atlas. Таким чином, це перший безпілотний електричний автобус, що надійшов у серійне виробництво.

Шаттл Apolong побудований компанією King Long і використовує систему автономного водіння Apollo розробки Baidu (система була представлена в минулому році, а тепер Baidu вже анонсувала версію 3.0). Мікроавтобус, як повідомляється, може перевозити до 14 пасажирів. Він оснащений набором датчиків, зокрема лідаром, радаром і камерами, і виготовлений з легких композитних матеріалів із закругленою скляною верхньою частиною.

Apolong виробляється в місті Сямінь в провінції Фуцзянь на південному сході Китаю. Очікується, що автономний шаттл дебютує на конференції Baidu, яка відбудеться в листопаді в Пекіні. Безпілотні мікроавтобуси, як планується, почнуть працювати в деяких китайських містах (у тому числі в Пекіні і Шеньчжені), спочатку в таких місцях, як парки, бізнес-парки і аеропорти. У наступному ж році, як планується, Apolong будуть запущені і в Японії.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: