NVIDIA навчила нейромережу прибирати зайвий шум і написи з фотографій
11 Липня , 2018
В кінці року Ізраїль хоче відправити на Місяць посадковий модуль
12 Липня , 2018

Безпілотник SkyGuardian MQ-9B здійснив успішний трансатлантичний переліт

Безпілотний літальний апарат SkyGuardian MQ-9B, створений компанією General Atomics Aeronautical Systems (GA-ASI), став першим в історії средньовисотним безпілотним літальним апаратом (Medium-altitude, Long-endurance (MALE) Remotely Pilot Aircraft (RPA)), якому вдалося здійснити трансатлантичний переліт. Сьогодні, о 6:51 ранку за місцевим часом, безпілотник SkyGuardian здійснив посадку на базі ВПС Фейрфорд в Глостерширі, Великобританія, після польоту, довжиною 3 760 морських миль (6963 кілометра), у який він відправився, злетівши зі смуги аеродрому в Гранд-Форкс, Північна Дакота, США. На те, щоб перетнути Атлантичний океан, безпілотнику знадобилося 24 години і дві хвилини часу.
Політ SkyGuardian MQ-9B, в першу чергу, став демонстрацією можливостей цього літального апарату, який є наступником відомого безпілотника Reaper RPA. Командування британських ВПС вже планує придбання безпілотників MQ-9B, які будуть поставлятися під кодовою назвою Protector RG Mk1.

Безпілотник SkyGuardian MQ-9B має розмах крил 24 метра і приводиться в рух турбогвинтовим двигуном Honeywell TPE331-10. Він може піднімати в повітря вантаж, вагою до 2 155 кілограмів і має максимальну швидкість 210 вузлів (389 кілометрів на годину). Безпілотник може перебувати в повітрі безперервно протягом 40 годин, перебуваючи при цьому на висоті до 12 200 метрів.
“Трансатлантичний переліт став демонстрацією надійності та інших здібностей безпілотника SkyGuardian MQ-9B, який може бути переорієнтований для виконання завдань цивільного плану” – розповідає Лінден Блю (Linden Blue), президент компанії GA-ASI, – “Цей політ став результатом тривалого процесу розробки, виробництва та випробувань літального апарату”.
Після здійснення трансатлантичного перельоту безпілотник MQ-9B в якості експоната візьме участь у виставці Royal International Air Tattoo, яка буде проходити з 13 по 15 липня цього року.
Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: