Робот-екскаватор з Японії: дві руки краще, ніж одна
10 Липня , 2017
Xiaomi представила лазерний проектор, доступний масовому користувачеві
10 Липня , 2017

bHaptics’ TactSuit — новий тактильний костюм для віртуальної реальності

Системи віртуальної реальності з’явились у продажу досить давно, але всі вони зазвичай складаються лише з шолому і пари контролерів зі зворотним зв’язком. Тому, незважаючи на те, що людина бачить навколо себе гарну картинку, її відчуття не можна назвати дуже реалістичними. Різні розробники намагаються поліпшити ігровий досвід власників VR-гарнітури, створюючи різні контролери, а то і цілі костюми, але всі ці додаткові гаджети, як правило, далекі від релізу, обмежені в можливостях, та й коштують досить дорого. Але костюм bHaptics’ TactSuit, схоже, має всі шанси стати успішним пристроєм, тим більше, що коштує він в порівнянні з конкурентами не так вже й багато.

Комплект TactSuit складається з тактильної маски, двох нарукавників і жилету. Примітний комплект тим, що в нього вмонтовано цілих 87 вібродвигунів, сім з яких містяться в масці, ще по двадцять вмонтовано в спину і груди на жилеті, ще по двадцять штук розташовано в кожному з нарукавників, а це значить, що гру можна буде дуже тонко налаштувати під такий комплект «броні», а потім отримувати задоволення.

Комплект відмінно скроєний і добре сидить, а при грі працює абсолютно без затримок. Інший безперечний плюс — це ціна 549 доларів, але розробники поки не продають TactSuit, намагаючись в першу чергу забезпечити своєю розробкою ігрові студії, щоб комплект в результаті підтримував якомога більше ігор. Невідомо, чи зможуть коли-небудь придбати такий набір звичайні користувачі, але творці TactSuit запевняють, що якщо все піде добре, то скоро їх жилети і маски точно почнуть з’являтись в аркадних ігрових залах.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: