Реалістичні роботи з органічним дизайном, роздруковані на 3D-принтері
13 Квітня , 2018
XiaoIce – система штучного інтелекту від компанії Microsoft, здатна підтримувати осмислену бесіду
13 Квітня , 2018

Біля берегів Шотландії зведений найпотужніший у світі вітрогенератор

Висота разом з лопатями становить 191 метр. Кожна лопать 80м в довжину.

Найпотужніша вітряна турбіна в світі була успішно встановлена в затоці Абердін, що є ще одним рекордом для Європейського Центру вітрової енергетики (Offshore Wind Deployment Centre (EOWDC)).

Компанія-забудовник Vattenfall оголосила, що завершила установку першої з 11 турбін на цій локації. Вона також підтвердила, що нова турбіна від виробника MHI Vestas є однією з двох, яка була вдосконалена новими режимами потужності.

У результаті потужність двох турбін збільшилася з 8,4 МВт до 8,8 МВт, що зробило її найбільшою турбіною, яка буде розгорнута на комерційних засадах глобальною морською вітровою промисловістю.

За інформацією від Vattenfall, модернізація двох турбін разом з планами по встановленю дев’яти моделей потужністю 8,4 МВт забезпечить продуктивність EOWDC до 93,2 МВт, достатню потужність для задоволення більше 70% внутрішнього попиту на електроенергію в Абердині, і допоможе позбутися щорічних 134 128 тонн CO2.

«Турбіни для EOWDC, найбільшого офшорного випробувального та демонстраційного підприємства в Шотландії, допомагають гарантувати реалізацію бачення Vattenfall про повну відмову від викопного палива через одне покоління.

EOWDC завдяки інноваційному підходу до скорочення витрат і новаторським технологіям веде галузь до створення чистої і конкурентоспроможної енергії вітру, яка зміцнить глобальний енергетичний статус Шотландії», — сказав Гуннар Грублер, глава підрозділу вітрової енергетики Vattenfall.

Цю новину також зазначила Джина Ханрахан, виконуюча обов’язки голови WWF в Шотландії, яка сказала, що ця подія ще раз підкреслила позицію країни в якості центру відновлюваних джерел енергії.

«Встановлення першої з цих потужних турбін в затоці Абердин — ще одна віха в історії відновлюваних джерел в Шотландії. Морський вітер має вирішальне значення для боротьби зі зміною клімату, допомагає скоротити викиди, підтримувати освітлення і створити тисячі робочих місць в Шотландії та Великобританії.

Такі події відіграють важливу роль у забезпеченні мети шотландського уряду, ми плануємо задовольнити половину всього попиту Шотландії на енергію за допомогою поновлюваних джерел до 2030 року», — сказала вона.

Новина про встановлення найпотужнішої вітряної турбіни в світі з’явилася лише через день після того, як останні дані показали, що вихідна потужність на берегових вітрових електростанціях в Шотландії за перший квартал зросла на 44% порівняно зі звітним періодом минулого року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: