Безпілотний літак на сонячних батареях ApusDuo успішно пройшов льотні випробування
4 Червня , 2018
На ХДАВП продовжуються випробування нової авіатехніки
4 Червня , 2018

Boeing модернізує гелікоптери Apache

Виробник ударних вертольотів АН-64 Apache компанія «Боїнг» має намір продовжити їм активне «життя» до середини XXI століття. Вже незабаром вона буде виробляти і продавати по всьому світу до 100 модернізованих машин на рік.

АН-64 були прийняті на озброєння на початку 80-х років. Як повідомляє впливовий журнал Aviation Week & Space Technology, незважаючи на закінчення «холодної війни», «Боїнг» має намір збільшити виробництво вертольотів, довівши їх випуск до сотні на рік вже до 2021 року.

Апач

В даний час Апачі закуповують 16 країн-союзників США, включаючи Великобританію, Японію, Саудівську Аравію, Нідерланди. Для продовження терміну служби АН-64 широко використовуються сучасні технології — наприклад, заміна старих двигунів на більш досконалі, потужністю до 6000 к. с.

Така модернізація додасть оновленому АН-64 кращу маневреність, збільшить швидкість і дальність польоту, особливо в гірській місцевості, де ефективність роботи двигуна знижується.

Ще одне оновлення – оцифрування кабіни, де на панелі приладів будуть встановлені дисплеї з технологією сенсорного екрану, що значно підвищить якість та швидкість відображення інформації, так необхідної в сучасному бою. «Боїнг» також планує задіяти систему розпізнавання голосу і інші інтерфейсні технології.

Апач

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: