Вчені створили конденсатор потоку. Але не для подорожей у часі
31 Травня , 2018
Євросоюз заборонить десять найпоширеніших видів одноразового пластику
1 Червня , 2018

БПЛА Cormorant прийняв участь у своїй першій міні-місії

Безпілотний літальний апарат з вертикальним зльотом і посадкою Cormorant UAV (Unmanned Aerial Vehicle) був відомий раніше під назвою AirMule. За досить нетривалий період цей апарат зумів спочатку піднятися в повітря, потім здійснити політ в автономному режимі, а нещодавно він був задіяний у невеликій місії, що демонструє всі можливості апарату потенційним замовникам.
Апарат Cormorant є розробкою ізраїльської компанії Tactical Robotics, він призначається для доставки вантажів і пасажирів у ті місця, куди важко або неможливо дістатися вертольотам або іншим літальним апаратам з відкритими роторами. Цей апарат, здатний діяти як самостійно, так і в режимі дистанційного керування, піднімається в повітря за рахунок ротора з лопатями, прихованого всередині корпусу, а горизонтальна тяга забезпечується двома задніми пропелерами, одягненими в захисні кожухи.
Демонстраційна місія проводилася 7-го травня на аеродромі Megiddo Airfield, розташованого в північній частині Ізраїлю. У якості спостерігачів на аеродромі були присутні представники ізраїльського Міністерства оборони (Israel Defense Forces), які розглядаються компанією Tactical Robotics в якості майбутніх основних замовників.
Аппарат Cormorant UAV в полете
Демонстраційний політ полягав у завантаженні апарату Cormorant вантажем, зльотом і проходженням по заздалегідь заданому маршруту в автоматичному режимі. Після прибуття до місця призначення вантаж вилучався з відсіку апарату, а на його місце розміщувався манекен, який зображав пораненого військовослужбовця. І вже з цим “живим вантажем” апарат повертався у вихідну точку. При цьому, під час зворотного польоту апарат забезпечував двосторонній відео – та аудіо-зв’язок між землею і “пацієнтом”.
Незважаючи на те, що завантаження, вивантаження вантажу та манекена виконувалось руками людей з групи супроводу, все інше апарат Cormorant виконував повністю в автономному режимі. Згідно інформації від представників компанії Tactical Robotics, апарат Cormorant є наразі єдиним в світі безпілотним апаратом, здатним виконувати як транспортування вантажів, так і брати участь в місіях класу CasEvac (Евакуація хворих та поранених, Casualty Evacuation).

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: