Micromote – найменший в світі комп’ютер, об’ємом в один кубічний міліметр, що використовує для роботи кілька нановат енергії
15 Лютого , 2017
Пасивний дім «Сонячна ферма» сам себе забезпечить енергією
16 Лютого , 2017

Cassie – найбільш ефективний на сьогоднішній день крокуючий робот від компанії Agility Robotics

Якось не в самому віддаленому майбутньому перед дверима вашого будинку зупиниться автоматичний автофургон. З нього вибереться двоногий гуманоїдний робот, який витягне з багажника пакет і доставить його до ваших дверей. Цей сценарій є основою роботи групи з Орегонського університету, очолюваної професором Джонатаном Херстом (Jonathan Hurst), і фахівців компанії Agility Robotics. З метою досліджень в напрямку двоногих крокуючих роботів ця група створила робота, що нагадує страуса, який отримав назву Cassie.
Відразу відзначимо, що робот Cassie в його існуючій формі не призначений для виконання будь-якої роботи. Він спочатку розроблявся як дослідницька платформа, яка може бути використана фахівцями різних робототехнічних компаній і науково-дослідних установ. І, цілком ймовірно, що робот Cassie може стати тим “поштовхом”, в результаті якого ви через деякий час зможете побачити двоногих роботів, які поспішають по своїх справах повз вікна вашого будинку.
У якості відправної точки дослідники використовували попередню розробку Орегонського університету – робота під назвою ATRIAS, що має неординарну рухову систему. “У робота ATRIAS була найефективніша рухова система” – розповідає Джонатан Херст, – “Ми взяли за основу його конструкцію, дещо поліпшили, позбулися деяких проблем, додали до всього цього герметичний захисний кожух і інтелектуальну систему управління. Завдяки цьому робот Cassie може пересуватися на відкритому повітрі, в дощ, сніг і туман”.
Робот Cassie #2
Крім набуття нових можливостей, робот Cassie важить в два рази менше свого попередника. І те, що він схожий на страуса, зовсім не випадково, в самому початку дослідники вивчали принципи ходіння деяких видів птахів і використовували отримані знання для досягнення швидкості, маневреності, надійності і ефективності їх творіння.
В даний час на виробничих потужностях компанії Agility Robotics в Олбані, Орегон, готується початок дрібносерійного виробництва роботів Cassie. І як тільки це виробництво знайде стабільний характер, компанія займеться розробкою і інших незвичайних крокуючих роботів. “Ми плануємо створити ряд рішень, що дозволяють проектувати і виготовляти роботів, здатних пройти навіть там, де не зможе пройти людина” – розповідає Джонатан Херст, – “Особливу увагу ми приділяємо ефективності, і наші роботи зможуть працювати довше інших на тому ж самому кількості енергії”.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: