Влітку відбудеться запуск сонячного вітрила 2.0 на навколоземну орбіту
25 Березня , 2018
Вчені MIT навчать безпілотні автомобілі орієнтуватися в щільному тумані
25 Березня , 2018

Через батареї Tesla третина електрики діставалась австралійцям безкоштовно

Акумулятори Tesla Powerpack працюють занадто швидко, тому від 30 до 40 відсотків електрики, поданої в австралійські енергомережі з систем зберігання енергії Powerpack, дісталися населенню безкоштовно. Через «швидкісну подачу електрики її просто не встигає враховувати місцевий енергетичний оператор Australian Energy Market Operator — такими цікавими подробицями поділилися представники компанії з австралійським виданням Sydney Morning Herald.

Згідно австралійським стандартам, при відключенні електрики або виникненні перебоїв з її подачею, енергокомпанії повинні відновити подачу в мережу не пізніше, ніж через п’ять хвилин. Стандарти розраховані на генератори, що працюють на викопному паливі — їм потрібен час, щоб почати працювати. Тоді як батареї Powerpack «заводяться» набагато швидше, лише за 200 мілісекунд реагуючи на нештатні ситуації, а енергія в батареях зберігається постійно і при необхідності моментально подається в мережу, тому австралійський оператор дійсно просто не встигав все це відстежити.

Восени минулого року компанія Tesla встановила в Австралії свої системи зберігання електроенергії. Так як багато регіонів країни часто відчувають проблеми з електрикою через перебої, батареї Powerpack створені компанією Tesla виявились дуже до речі. У разі, якщо генератори перестають працювати або справлятися з подачею необхідної кількості електроенергії, заповнювати дефіцит починають батареї Tesla Powerpack, які накопичують надлишки енергії.

Про те, хто буде платити за невраховану в результаті електрику, газета Sydney Morning Herald не повідомляє. Ймовірно, просто спишуть борги — дуже вже красива реклама виходить.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: