Вченим вперше вдалося створити молекулу шляхом прямих маніпуляцій з двома атомами
23 Квітня , 2018
Британські інженери представили модифіковану вантажівку з ДВЗ на водні
24 Квітня , 2018

Daisy – робот від компанії Apple, здатний розбирати до 200 телефонів за годину

Всім відома агресивна політика компанії Apple, яка спонукає людей змінювати свої телефони буквально раз на рік. Із збільшенням кількості проданих нових iPhone, кількість старих телефонів, які потребують утилізації, також збільшується. І для вирішення проблеми ефективної утилізації, що дозволяє дістати зі старих телефонів цінні компоненти, які можна використовувати повторно, фахівці компанії розробили і виготовили спеціального робота, що отримав назву Daisy.
За зовнішнім виглядом Daisy схожий більше на автоматизовану складальну лінію, ніж на звичайного робота. В системі Daisy використаний цілий ряд інноваційних технологій, розроблених ще під час проектування першого робота-утилізатора Liam, який успішно працює вже протягом двох років. Більш того, деякі вузли конструкції робота Daisy дісталися йому від попередника практично в незміненому вигляді.
Робот Apple Daisy #2
Робот Daisy здатний виконувати розбирання дев’яти різних моделей iPhone зі швидкістю до 200 телефонів на годину. Як вже згадувалося вище, особливий акцент зроблено на вилученні особливо цінних компонентів, які демонтуються без нанесення пошкоджень, завдяки чому їх можна буде використовувати ще один раз. Згідно інформації від компанії Apple, робот Daisy здатний повернути в обіг набагато більше цінних деталей і матеріалів, ніж це можуть інші роботи-утилізатори.
Поки робот Daisy існує лише в єдиному екземплярі. Звісно, його продуктивність складає лише “краплю в морі” від кількості телефонів, що підлягають утилізації. І, цілком імовірно, що компанія Apple прийме рішення про створення безлічі таких роботів, які будуть встановлені в різних місцях і будуть виконувати розбирання старих телефонів прямо на місці їх приймання.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: