Космічний телескоп Kepler наближається до моменту остаточного завершення своєї місії
22 Березня , 2018
Raytheon розробила лазерну гармату для знищення груп безпілотників
22 Березня , 2018

Для відпочиваючих у Данії побудують штучні плавучі острови

Ідея щодо створення дерев’яних островів в акваторії Копенгагена належить австралійському архітектору Маршаллу Блечеру (Marshall Blecher). Разом з ним її реалізує датська дизайнерська студія Fokstrot. В цілому планується спустити на воду дев’ять невеликих платформ. На одній з них буде створена мідієва ферма, на інших — кафе, сауна, концертний майданчик, дайвінг-клуб та інші розважальні заклади.

Перший з островів, який займає площу 20 квадратних метрів, вже зібрано. Платформа, на якій посаджена одна липа, може бути використана всіма бажаючими для прийняття сонячних ванн або для риболовлі, а каякери і плавці одержують можливість зробити тут перепочинок.

Зараз цей острів знаходиться в Південній гавані — у шлюзі Слюсен, протягом весни він буде переміщатися на північ, до промислового району Рефсхалеєен (Refshaleøen). Після того, як на воді з’являться всі дев’ять платформ, їх планується об’єднати в загальний ланцюжок для великих заходів.

 

Блечер, який народився і навчався в Сіднеї, продовжив свою освіту в Швеції, а потім переїхав до Данії. Згадуючи рідне місто, він говорить про те, що водний пейзаж там формують особняки і стоять на приколі яхти. Все це не дозволяє городянам використовувати власні природні багатства в повній мірі. Проект плавучих островів покликаний «демократизувати гавані і повернути життя на воду».

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: