Британія інвестує в розробку мікророботів для ремонту трубопроводів
6 Січня , 2019
Hyundai покаже чотириногий роботизований всюдихід
6 Січня , 2019

ДП “Антонов” активізувало процес інтеграції в світову авіаційну промисловість

У 2018 році ДП “Антонов”, що входить до складу “Укроборонпрому”, активізувало процес інтеграції в світову авіаційну промисловість.

І одним з перших проектів в цьому напрямку стала, спільно з турецькими партнерами, робота над транспортним літаком короткого зльоту і посадки Ан-188.
Проект військово-транспортного літака Ан-188 передбачає повну вестернізацію всіх комплектуючих, впровадження сучасних і надійних технічних рішень, а також повну відповідність стандартам НАТО, як по обладнанню, так і в питанні тактики застосування літака.

Закладені в проект рішення дозволяють створити перспективний військово-транспортний турбореактивний літак вантажопідйомністю до 50 т. Він зможе перевозити військову техніку всіх видів, військове та будівельне обладнання, вертольоти, до 300 солдатів, а також гуманітарні вантажі, палети і контейнери. Ан-188 буде мати можливість базуватися на різних аеродромах, в тому числі – на грунтових, і сідати на короткі смуги, довжиною лише 600-800 м.

Це значно розширює кількість аеродромів, з яких він може використовуватись, що забезпечує високу ефективність нової машини. Крім того, проект передбачає використання економічних сучасних турбореактивних двигунів, які забезпечують не лише високу швидкість, але і значну дальність польоту.
У той же час, для потреб Повітряних Сил України триває розробка Ан-77, який має отримати авіоніку провідних світових виробників, що наблизить цей літак до стандартів НАТО. Планується, що саме Ан-77 стане основою військово-транспортної авіації України. Його характеристики дозволять кардинально розширити боєздатність і мобільність десантно-штурмових військ.

Крім того, в 2018 році ДП “Антонов” приступло до виготовлення другого експериментального зразка безпілотника оперативно-тактичного рівня “Горлиця”. Цей БПЛА здатний безперервно триматися в польоті 7 годин, працювати на висоті 5000 метрів, дальність його польоту – понад тисячу кілометрів.

“Горлиця” здатна вести розвідку, забезпечувати координацію вогню, а також вогневе ураження противника, використовуючи високоточні ракети “повітря-земля”.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: