3D-принтери зможуть друкувати склом з високою якістю
1 Травня , 2017
На Кіровоградщині запустили сонячний парк «Іванівка 2» потужністю 3 МВт
1 Травня , 2017

E-Motion: MG показала електромобіль-купе з запасом ходу понад 500 км

Автомобільна марка MG, яка належить китайській компанії SAIC,  презентувала на моторшоу в Шанхаї концептуальне електрокупе E-Motion. На базі чотиримісного прототипу виробник планує випустити серійний електромобіль до 2020 року.

Силову установку для дводверки готували в SAIC. Багато подробиць про неї тримаються в секреті, проте відомо, що концепт здатний розганятись з місця до ста кілометрів на годину менш ніж за чотири секунди. Максимальний запас ходу при цьому становить понад 500 кілометрів.

Электромобиль оснастили панорамной стеклянной крышей

Особливостями екстер’єру новинки стали «двері-крила» і безліч аеродинамічних компонентів, в тому числі і величезний дифузор в задній частині. Крім того, передня оптика відрізняється активною «кришкою», що піднімається при зміні режиму освітлення.

Крісла в салоні E-Motion розділені високим центральним тунелем. В передній і задній частинах на ньому розташовані сенсорні панелі для керування мультимедійною системою та іншими функціями. Сенсорні клавіші встановлені і на обшивках передніх дверей.

Китайский электрокар разгоняется до «сотни» быстрее четырех секунд

Ще однією примітною особливістю стало кермо, яке візуально здається триспицевтм (насправді спиця одна — знизу).

За інформацією Autocar, вартість серійної версії купе може скласти менше 40 тисяч доларів. MG прийме рішення про запуск моделі після оцінки реакції публіки на концепт.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: