Нові відео Model 3 на дорогах біля штаб-квартири «Тесла»
9 Квітня , 2017
Співробітникам шведської компанії вживляють підшкірні мікрочіпи
9 Квітня , 2017

Електролітак Siemens поставив новий рекорд швидкості (відео)

«Сіменс» являється однією з перших компаній, що вирішили серйозно взятись за розвиток електричного авіатранспорту і постійно працює над вдосконаленням і створенням нових електродвигунів. Останньою розробкою німецьких інженерів став інноваційний мотор, встановлений на експериментальному електролітаку Extra 330LE, який поставив новий світовий рекорд швидкості для апаратів свого класу.

Створений Siemens електродвигун важить всього 50 кілограмів, але при цьому забезпечує постійну потужність близько 260 кіловат – це в п’ять разів більше, ніж аналогічні приводні системи. Силова установка на основі нового двигуна дозволила спортивно-пілотажному літаку Extra 330LE встановити два рекорди швидкості.

электросамолет буксирует глайдер

У четвер, 23 березня, на німецькому аеродромі Dinslaken Schwarze Heide електричний літак досяг максимальної швидкості 340 км/год на відстані трьох кілометрів. Днем пізніше Extra 330LE показав наступне досягнення, ставши першим в світі електролітаком, який підняв планер (LS8-neo) в небо на висоту 600 метрів всього за 76 секунд.

Siemens надасть свою технологію для спільного проекту зі створення літальних апаратів з Airbus, про що домовилися в квітні 2016 року. Розроблений Siemens електропривід масштабується, і обидві компанії будуть використовувати новий мотор в якості основи для будівництва регіональних авіалайнерів, що працюють на гібридних електричних силових установках.

Джерело: siemens.com

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

1 Коментарій

  1. Andrii Melnyk сказав:

    Напевне, незабаром для Бундесверу зроблять і таке:
    https://youtu.be/VnaYCifhBoY

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: