Ілон Маск: зайва автоматизація Tesla була помилкою
14 Квітня , 2018
Lamborghini починає масове виробництво електровелосипедів
15 Квітня , 2018

FedEx розробила смарт-окуляри для допомоги пілотам у надзвичайних ситуаціях

Крім суттєвого психологічного навантаження, яке відчувають пілоти під час звичайних польотів, вони ще іноді виявляються в екстремальних, небезпечних для життя ситуаціях. Одна з них – задимлення кабіни.

Світовий лідер у сфері логістики, поштових та кур’єрських послуг компанія FedEx спільно з компанією Osterhout Design Group, відомою своїми розробками у сфері технологій розширеної реальності, ведуть роботу зі створення гібридної системи, що складається зі смарт-окулярів SAVED (Smoke Assured Vision Enhanced Display) і кисневої маски. На ці окуляри будуть проектуватися дані із зовнішніх камер літака, що дозволить пілотам впевнено діяти в аварійних ситуаціях при задимленні кабіни.

За словами представників Osterhout Design Group, нова система проста в установці і експлуатації. Звичайно, розумні окуляри дуже громіздкі, але в поєднанні з кисневою маскою вони виглядають досить компактно.

Не дивно, що першим (і поки єдиним) замовником системи стала сама компанія FedEx. В ній вже давно використовуються смарт-окуляри SAVED для навчання пілотів. Не виключено, що й інші компанії, зайняті у сфері кур’єрських, поштових послуг та авіаперевезень скористаються цією системою, що допоможе уникнути катастроф.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: