Rolls-Royce розробляє електричний літак з рекордною швидкістю польоту
5 Січня , 2019
Британія інвестує в розробку мікророботів для ремонту трубопроводів
6 Січня , 2019

Фізик знайшов краще місце в квартирі для встановлення Wi-Fi роутера

На досить актуальне питання — де найкраще в квартирі встановити маршрутизатор — свою обгрунтовану відповідь запропонував фізик Джейсон Коул.

Для початку він докладно ознайомився з планом запропонованого житла, після чого, визначивши коефіцієнт заломлення стін, за допомогою рівняння Гельмгольца змоделював поширення електромагнітних хвиль від маршрутизатора.

У своєму блозі «Almost Looks Like Work» Коул описує свою хитру математику. Спочатку він запропонував розміщувати маршрутизатор в центрі квартири, тобто, там, де сигнал Wi-Fi найбільш потужний.

Проте цей варіант не задовольнив його, і він продовжив свої дослідження. Коул вирішив врахувати коефіцієнт поглинання бетонних стін і добитися ідеального відбивання, яке формує стоячу хвилю, що дозволило йому вичислити оптимальну величину сигналу Wi-Fi.

Нарешті, він з’ясував те, що багатьом з нас відомо: чим далі ми від маршрутизатора, тим слабший сигнал )). Однак при правильному розташуванні роутера сигнали від його антен «дотягнулися» до найвіддаленіших куточків вашого житла.

Щоб не бути голослівним, Коул створив додаток для Android, за допомогою якого будь-який користувач роутера знайде для нього найкраще місце.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: