Спецслужби США хочуть забезпечити геотегами всі фотографії в світі, використовуючи ландшафт на знімках
20 Березня , 2018
У IBM створили мікрокомп’ютер розміром з кристал солі
20 Березня , 2018

Глава Amazon вигуляв собаку-робота Boston Dynamics

Ми вже неодноразово розповідали вам про робота-собаку на ім’я SpotMini, яку розробили інженери компанії Boston Dynamics (нині компанія належить японському концерну SoftBank). На виставці MARS-2018, організованої компанією Amazon і присвяченій робототехніці, в об’єктиви фотоапаратів потрапив Джефф Безос, який прогулювався по галявині перед будівлею Експоцентру в компанії SpotMini.

SpotMini являє собою чотириногого робота, який в різних модифікаціях може бути забезпечений додатковим обладнанням, включаючи просунуті маніпулятори для взаємодії з навколишнім середовищем. В одному з останніх опублікованих на офіційному YouTube-каналі відео інженери Boston Dynamics показали шанувальникам, як робот самостійно відкриває замкнені двері і навіть кооперується з іншими роботами, виконуючи спільні завдання.

Джефф Безос, як організатор і головний ідеолог виставки MARS-2018, просто не міг залишитися в стороні від дітища знаменитих робототехніків і опублікував фотографію з вигулом SpotMini у своєму офіційному Twitter, супроводивши його наступним коментарем:

«Взяв свою нову собаку на прогулянку по території, де проходить конференція MARS-2018».

Що ж, схоже на те, що Boston Dynamics подарувала робота-собаку засновнику Amazon. Крім прогулянки з SpotMini, Безос також відзначився тим, що зіграв одну з варіацій «пивного пінг-понгу» (beer pong) з іншим роботом. За правилами гри необхідно підкинути над тенісним столом напівпорожню пляшку з рідиною таким чином, щоб вона в результаті стала рівно на дно. Переможців в цій дуелі не виявилося. Нагадаємо, що крім Amazon Безосу також належить аерокосмічна компанія Blue Origin, а статки бізнесмена становлять понад 105 мільярдів доларів, що робить його найбагатшою людиною на нашій планеті.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: