Французькі вчені організовують перші в світі гонки наноавтомобілів
1 Квітня , 2017
Blue Origin показала дизайн капсули для космічних туристів
2 Квітня , 2017

Глобальне опитування: 40% водіїв думають про купівлю електрокара

На сторінках сайту Treehugger американський журналіст Семі Гровер поділився своєю думкою про розвиток електричних транспортних засобів. Це адаптований переклад статті.

Коли я відвожу дітей в школу на своєму старому Nissan Leaf, я часто граю в маленьку гру. Я рахую, скільки гібридних автомобілів зустрінеться мені на дорозі. Сьогодні вранці я був трохи приголомшений. За двадцятихвилинну поїздку я побачив 12 Nissan Leaf, кілька Chevy Volt, Mitsubishi i-MiEV, плюс на автостраді промайнула Tesla Model S. Досить вражаюче для Північної Кароліни, де ще кілька років тому я б здивувався, побачивши хоча б один електромобіль.

Думаю, це тільки початок. Моя думка підтверджує опитування компанії Green Business, проведене в 52 країнах по всьому світі. 40% людей, які планують придбати автомобіль в найближчі п’ять років, думають про купівлю електромобіля.

Мені здається, ця цифра була б вищою, якби люди були обізнані не тільки про вартість пробігу та обслуговування електрокарів. Багато хто ще не замислюється про екологічні переваги використання таких автомобілів.

Популярності електромобілів будуть сприяти зниження ціни на електроенергію і розвиток інфраструктури станцій зарядки. Крім того, все більше і більше людей діляться реальним власним досвідом експлуатації. В результаті,  кількість водіїв, які бажають придбати електрокар, буде збільшуватись.

Окремо слід сказати, що з-за зовнішньої схожості гібридних машин і їх бензинових аналогів моя «гра» стане складнішою. Це добре видно по моделі Chrysler Pacifica Hybrid, якч готується до виходу на ринок . Спільні гібриди поступово стають невиразними в загальному транспортному потоці. Цілком можливо, скоро я замість автомобілів почну звертати увагу на добре складених пішоходів або велосипедну інфраструктуру.

Довідка: у 2016 році продажі електричних і плагін гібридних автомобілів у США зросли на 36% порівняно з попереднім роком. Було продано 157 000 таких машин. За прогнозами експертів, у 2017 році це число зросте до 250 000. Більш того, одна тільки Tesla планує вийти на щорічний показник продажів 500 тис. електрокарів в найближчі кілька років.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: