Oculus запустив у Facebook прямі трансляції ігор у віртуальній реальності
20 Березня , 2017
Самий міцний матеріал на Землі продається в мотках по $20
20 Березня , 2017

Google і levi’s випустять «розумну» джинсову куртку

Портативна електроніка — це вчорашній день.

Даєш портативний і «розумний» електронний одяг! Хочете, щоб ваша куртка була вашим навігатором, пультом керування для аудіоплеєра і гарнітури для смартфона одночасно? Тоді нова модна лінійка від levi’s вас точно зацікавить.

Відомий виробник одягу об’єднав зусилля з Google ATAP і випустив модну «джинсовку», яка відмінно сидить на тілі, навіть незважаючи на велику кількість електроніки, якою вона напакована. У куртку вшита чутлива електроніка, яка дозволяє користувачеві передавати на смартфон різні інструкції, звичними рухами керуючи трубкою за допомогою одягу. Наприклад, прослухати інформацію про затори, прогнози погоди, дізнатися про розташування найближчих ресторанів або переключити плеєр на наступний трек.

Всі ці маніпуляції здійснюються за допомогою натискань і свайпів, тому з боку може здатися, що ви нервуєте або просто постійно змітаєте зі своєї куртки порошинки і граєтесь з гудзиками на зап’ясті. Тим не менш такої гарнітури ще ніхто не випускав, тому виглядає це все дуже цікаво.

Розробники повідомляють, що придбати куртку можна буде вже цієї осені. Спочатку її планували почати виробляти трохи раніше, але, мабуть, розробники і виробник одягу не змогли довести все до розуму вчасно. Зате зараз її можна мити, прати, чистити, м’яти і бруднити — курточка зовсім не відрізняється від звичайного одягу.

До того, як почати випускати модний одяг, в Google ATAP займалися розробкою модульних смартфонів Project Ara, але щось не зрослося і проект закрили.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: