США відновлюють програму космічних систем для перехоплення балістичних ракет
28 Липня , 2018
Гнучкий мультикоптер, що не розбивається при ударі
29 Липня , 2018

Google випустила ключ безпеки Titan для захисту від злому акаунтів

Компанія Google знайшла заміну стандартному двоетапному входу в акаунт у вигляді фізичного ключа безпеки Titan. Він захищає від перехоплення даних краще, ніж код підтвердження, який зазвичай приходить смс або генерується через додаток. Ключ являє собою USB-накопичувач, який потрібно підключити до комп’ютера під час авторизації. Для мобільних пристроїв використовується підключення через Bluetooth.

Співробітники Google тестують нові ключі безпеки з початку 2017 року. У результаті кількість зломів їх акаунтів скоротилося до нуля. Адже навіть якщо хакери перехоплять логін і пароль, вони не зможуть отримати доступ до облікових записів без фізичного ключа. Такий захист особливо важливий для хмарних бізнес-акаунтів, яким необхідно зберегти конфіденційність даних.

Titan Security Key

Фізичні ключі безпеки далеко не новинка. Наприклад, вже існуюче рішення від Yubico дозволяє використовувати їх для входу в обліковий запис Gmail і Facebook в складі двоетапної авторизації. Google вирішила підкреслити переваги цього виду захисту, запропонувавши власний варіант.

Ключ Titan від Google скоро можна буде придбати в Google Store за ціною 20-25 доларів. USB і Bluetooth-модулі будуть коштувати 50 доларів. Ключі безпеки зможуть працювати без мережі і без батареї, що буде зручно для використання в дорозі.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: