Нанофотонні світлові вітрила можна буде розігнати до релятивістських швидкостей
13 Вересня , 2018
Як приземляється найбільший літак у світі
16 Вересня , 2018

Harley-Davidson прямує в Кремнієву долину

Розробка транспорту, що працює на сонячній енергії, справа далеко не нова. Однак якщо до електромобілів ми давно звикли, то електромотоцикли поки не так поширені. Але незабаром все може змінитися, адже один з лідерів моторинку, компанія Harley-Davidson, планує розробляти електромотоцикли, залучивши талановитих розробників з Кремнієвої долини.

Насправді, представники мотогіганта задумалися про виробництво електромотоциклів ще 4 роки тому, почавши з розробки прототипу Livewire. А цього літа Harley-Davidson заявили, що планують створити і випустити близько 100 моделей електромотоциклів протягом найближчих 10 років. Для реалізації такого амбітного проекту компанія і хоче залучати фахівців з Кремнієвої долини. За словами головного інженера компанії Венса Страйдера,

«До кінця року ми хотіли б відкрити спеціалізований дослідний центр в Кремнієвій долині і ми шукаємо людей, для яких електротранспорт — це пристрасть. Тих людей, які розуміють, як він влаштований, що робить його унікальним і як зробити кращий електромотоцикл.»

Любителям мотоциклів і байкерської культури не варто турбуватися і про те, що з відходом від бензинових двигунів до електричних зникне і неповторне звучання байків. Звукової імітації можна не чекати, але звук хоч і зміниться, буде «унікальним і пізнаваним.». В даний момент компанія робить велику ставку на електробайки. Як заявили в інтервью Techcrunch операційний диреткор мотоконцерна Мішель Кумбьє і віце-президент Білл Девідсон,

«Livewire — це лише проба пера. Ми збираємося увірватися на ринок з великою кількістю нових моделей, які будуть відрізнятися за розміром, потужності і ціною. Електричні мотоцикли — це майбутнє компанії. На розробку новинок ми виділили 180 мільйонів доларів, а перші моделі можна буде придбати вже в 2019 році.»

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: