Розроблено прототип телефону, якому не потрібна батарея
9 Липня , 2017
Японці планують відправити плаваючого робота для огляду активної зони аварійних реакторів станції Фукусіма
9 Липня , 2017

Ілон Маск показав першу серійну Model 3

Після багатьох місяців очікування і гучних заяв, які супроводжувались досить агресивною рекламною кампанією, компанія Tesla приступила, нарешті, до серійного виготовлення автомобілів Model 3. Перший автомобіль, призначений для продажу, зійшов з заводського конвеєру в ці вихідні.

Про це на своїй сторінці в твіттері повідомив глава компанії Ілон Маск. Зараз автомобіль проходить стандартну передпродажну підготовку і тестування.

Перший серійний автомобіль, як це було і з іншими моделями електричних машин, випущеними Tesla, за традицією дістанеться Маску, а вже до кінця липня 2017 року компанію на дорозі главі Tesla зможуть скласти ще тридцять новоспечених власників Model 3 — завод не гумовий, тому очікувати великих обсягів на старті не доводиться. До кінця року виробник планує суттєво збільшити кількість вироблених машин, але навіть і в цьому випадку наявні попередні замовлення доведеться відпрацьовувати до 2018 року — саме тоді Маск розраховує забезпечити всіх покупців новими автомобілями.

Автомобіль Model 3 обіцяє стати першим масовим електрокаром компанії, адже попередні машини Tesla були досить дорогими іграшками, які міг дозволити собі не кожен. Model 3 теж коштує чимало, але її ціна, принаймні, вже не так «кусається» і цілком порівнянна з цінами на автомобілі інших марок — базова комплектація Model 3 без додаткових витрат обійдеться покупцеві приблизно в 35 тисяч доларів.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: