БПЛА Cormorant прийняв участь у своїй першій міні-місії
1 Червня , 2018
У командос США є власні мобільні модульні майстерні
1 Червня , 2018

Євросоюз заборонить десять найпоширеніших видів одноразового пластику

Щорічно мільйони тонн пластикових відходів виявляються у водах Світового океану, завдаючи йому колосального екологічного збитку. Тільки на Європу припадає до 25 млн. тонн, з яких переробляється менше 30 %.

Не дивно, що Євросоюз став вживати заходів щодо виправлення критичної ситуації. Згідно із запропонованими правилами ЄС, основну увагу буде приділено найбільш поширеним видам одноразового пластику, на які припадає до 70 % усього сміття.

Нові правила поширюються на всю зону ЄС і будуть стосуватися насамперед соломинок для коктейлів, одноразового посуду, паличок для повітряних куль, ватних тампонів, мішалок, пластикових упаковок для напоїв там, де їм є доступна за ціною альтернатива.

Крім того, правила будуть заохочувати виробників, які роблять свій внесок у покриття витрат на боротьбу з пластиковими відходами, а також поширюють інформацію про їх негативний вплив на навколишнє середовище. За це вони отримають преференції на розробку безпечніших виробів.

Країни, що входять в ЄС, будуть зобов’язані збирати до 2025 року до 90 % одноразових пластикових пляшок та розробити інструкції з безпечної утилізації гігієнічних рушників і вологих серветок.

У разі реалізації даних правил ЄС вдасться знизити до 2030 року негативний вплив на навколишнє середовище, еквівалентний 3.4 млн. тонн СО2. У грошовому вираженні економія складе 22 млрд. євро. Пропозиції вже направлені для розгляду до Європарламенту та Єврокомісії.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: