Вченим вдалось охолодити воду до -35°C , залишаючи її в рідкому стані
16 Січня , 2018
До запуску сонячної електростанції «Чорнобиль 2.0» залишилось кілька тижнів
17 Січня , 2018

Компанія Planetary Resources запустила експериментальний супутник-розвідник астероїдів

 

У п’ятницю з індійського космодрому Сатіш-Дхаван Космічної дослідницької організації Індії (ІSRO) за допомогою ракети PSLV (Polar Satellite Launch Vehicle) був успішно виведений на орбіту супутник Arkyd-6, який належить компанії Planetary Resources.

Супутник належить до «сімейства» CubeSat. Він успішно відокремився від ракети-носія на 30-й хвилині польоту і вийшов на розрахункову синхронну сонячну орбіту. Супутник розроблений в якості прототипу майбутнього розвідника астероїдів – Arkyd-301, основна функція якого буде полягати в пошуках корисних копалин на поверхні астероїдів, зокрема, води.

Космічний апарат обладнаний інфрачервоним тепловізором — MWIR, що працює в діапазоні від 3 до 5 мкм. За допомогою спеціальної оптики він буде збирати дані про наявність молекул води. Про перспективи використання Arkyd-6 розповів головний інженер Planetary Resources Кріс Вухієс:

Якщо всі експериментальні системи будуть працювати штатно, компанія має намір використовувати супутник для сканування поверхні Землі, включаючи сільськогосподарські угіддя, райони розвідки ресурсів та інфраструктуру видобування корисних копалин для потреб енергетики.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: