Німецький Volocopter 2X задіють у сервісі літаючих таксі в 2018 році
10 Квітня , 2017
Hyperloop One показала план маршрутів вакуумного потяга по Америці
10 Квітня , 2017

Концепт орбітального марсіанського табору від Lockheed Martin

Фахівці Lockheed Martin Corporation вважають, що з орбіти Марса буде зручніше обирати місця для розгортання намарсової бази, тому днями вони представили концепцію орбітальної бази, жителі якої перед посадкою зможуть як слід обміркувати, зважити всі плюси і мінуси, а заодно і підготуватись до висадки, — повідомляє space.com з посиланням на представників корпорації.

Пропозиція виглядає цілком раціонально: марсіанська орбітальна база, розрахована на шість осіб, буде повністю обладнана для життя і досліджень. У розпорядженні космонавтів мають бути літальні та наземні апарати, за допомогою яких, дослідники зможуть проводити розвідку та оперативно збирати всю необхідну інформацію з допомогою штучного інтелекту, а також пристроїв віртуальної і доповненої реальності.

Головна перевага ідеї — знаходження людей в безпосередній близькості від планети. Зараз керувати марсоходами досить важко, адже оператори і самі апарати перебувають на різних планетах. Розташувавшись на орбіті Марса, люди зможуть швидко і ефективно досліджувати предмети, що їх цікавлять, явища і ландшафт, що, в свою чергу, дозволить обрати для наземної бази місцину позатишніше.

В Lockheed Martin впевнені: якщо все піде добре, місію можна почати вже в 2028 році.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: