Вікна з активним шумозаглушенням заглушать звуки мегаполісу
7 Травня , 2018
Вчені виявили новий і дивний різновид фотогальванічного ефекту
8 Травня , 2018

Корабель Dragon повернувся на Землю після доставки вантажу на МКС

Космічний вантажний корабель Dragon компанії SpaceX повернувся на Землю, приводнившись в Тихому океані, після завершення місії з доставки вантажу на Міжнародну космічну станцію (МКС).

Корабль Dragon вернулся на Землю после доставки груза на МКС NASA Корабель Dragon, який наближається до МКС під час місії в серпні 2017 року

На початку квітня SpaceX запустила ракету Falcon 9 з вантажним космічним кораблем Dragon, який доставляв вантаж для Міжнародної космічної станції (МКС). Тепер стало відомо, що корабель Dragon успішно повернувся на Землю — він приводнився в Тихому океані, біля берегів мексиканського штату Нижня Каліфорнія, 5 травня, повідомляє New Atlas.

Капсула Dragon, запущена 2 квітня, вже літала до МКС — у 2016 році. Під час останньої місії корабель доставив вантаж вагою 2 630 кілограмів, що включає експериментальне обладнання і продовольство для екіпажу станції. Зокрема, Dragon доставив супутник RemoveDembris — експериментальний апарат для збору космічного сміття, прилад для дослідження гамма-спалахів ASIM, розроблений Європейським космічним агентством (ЄКА), та інші інструменти.

Повернувшись на Землю, Dragon доставив вантаж з МКС, вагою близько 1,8 тонни, що містить, зокрема, наукові зразки. Мова йде про матеріали для досліджень, пов’язаних з впливом невагомості на компоненти лікарських препаратів, а також, у числі іншого, про матеріали, пов’язаних з вивченням впливу невагомості на рослини (зокрема, ті, що, як передбачається, можна було б вирощувати на борту станції).

Місія, яка стартувала на початку квітня, стала 14-ю для SpaceX з доставки вантажів на МКС.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: