На Kickstarter збирають гроші на створення автоматичного барабанщика
3 Квітня , 2017
Перуанські вчені виростили картоплю в «марсоподібних» умовах
3 Квітня , 2017

Користувач обдурив захисне розпізнавання осіб за допомогою фотографії

«Без шуму і пилу».

Користувач під ніком Marcianotech опублікував відео, в якому продемонстрував можливість розблокувати смартфон Galaxy S8, який має функцію розпізнавання осіб, за допомогою фотографії на іншому пристрої.

На це звернуло увагу видання Sammobile.

Marcianotech використав демонстраційний смартфон, яким могли скористатись журналісти на конференції Unpacked 2017, де було представлено пристрій.

Він заблокував телефон, вказавши в якості способу розблокування розпізнавання осіб, а потім «показав» йому своє фото на іншому телефоні.

Користувач iDeviceHelp вирізав частину з розблокуванням Samsung Galaxy S8 з трансляції Marcianotech. В оригінальному відео цей епізод відбувається на 9 хвилині.

Видання зазначає, що подібна проблема може бути виправлена в програмному забезпеченні пристрою перед стартом продажів, проте її наявність у презентаційних версіях викликає сумніви в продуктах компанії.

Samsung представила флагманські смартфони Galaxy S8 і S8+ 29 березня 2017 року. Крім розпізнавання осіб, користувач може розблокувати пристрій за допомогою сканера відбитків пальців, розташованого на задній панелі пристрою поряд з камерою.

Корейської компанії потрібно повернути собі симпатії після інцидентів із загорянням Note 7, який обійшовся їй у більше ніж $6 млрд. Успіх S8 буде мати вирішальне значення для порятунку репутації Samsung.

Попередні пристрої Galaxy дозволяли розблоковувати їх, використовуючи розпізнавання осіб. В S8 компанія вперше використовує ці технології для мобільних платежів. Смартфони надійдуть у продаж в кінці квітня 2017 року.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: